Bijzondere polychroom eierschaal porseleinen theekan gemerkt Rozenburg ca. 1900. 19,5x16,5x11cm. Cond.: U
Set van twee grote ballustervormige platelen vazen gemerkt Rozenburg ca. 1900. De blauwe vaas is beschilderd met distels en andere bloemen, genummerd 345. De gele vaas is genummerd 372 39xø14cm. Cond....
Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U
Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...
Grote platelen vaas gesigneerd Rozenburg. beschilderd door Jan van de Vet 1901. Vaas heeft een bloemmotief met 2 grote zwaluwen 29,5xø14cm. Cond.: G
Platelen vaas gemerkt Rozenburg Den Haag, genummerd L528. Handbeschilderd met Jugendstil decor ca. 1900 21xø13,5cm. Cond.: G
Een set van twee platelen tulpenvazen gemerkt Rozenburg. Beschilderd door Jan van de Vet genummerd 578 ca. 1900. Vazen zijn gemaakt in tulpenvormen beschilderd met Jugendstil bloemen 33xø12,5cm. Cond....
Meissen 6 persoons koffieservies, 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-
Kapitale antieke Japanse Imari dekselvaas met beschildering van bloemendecor. Binnekant van het deksel heeft randschade, niet storend.
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M
Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.
Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G
Antiek ivoren slagtand van een olifant met snijwerk van diverse dieren, Afrikaans. Rustend op zwartkleurige houten standaard, tand is gerestaureerd. L.: 99cm. Cond.: G
Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...
Platelen jardiniere gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1900. Maker: W.F. Abspoel 1903. Compleet handbeschilderd met bloemen 10x25x18cm. Cond.: G
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp is gaaf, schotel heeft 1 chipje. 15,5x26,5x20,5cm.
Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.
Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...
Grote keramiek driedimesionale plaquette, gemerkt met het wapen van Karlsruhe, voorstellend landarbeiders 52x43x7cm. Cond.: G
Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw, rand is gerestaureerd 27,5x22cm.
Antiek originele baardmanskruik ca. 1900. Kruik is van aardewerk 37xø21cm. Cond.: G
Koffieservies voor 6 personen Royal Albert,26 delig, Old-country roses,Engeland,koffiekan H.26 cm.,theekan H.17 cm.,6 kop en schotels,gebakschaal Ø31 cm.,6 gebakbordjes Ø18 cm.,cakeschaal L29 cm.,melk...