Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jugendstil meisje op sokkel 4097
Jugendstil meisje op sokkel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Beeld, meeuw 3983
Beeld, meeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Masker, Chowke 3994
Masker, Chowke

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mang Beta bloedpot 4001
Mang Beta bloedpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen abstract beeldje 4056
Bronzen abstract beeldje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Beelden, compositie 4037
2 Beelden, compositie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Bronzen dekselvaasjes 4040
2 Bronzen dekselvaasjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houten beeld 4053
Houten beeld

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Bronzen Afrikaanse beeldjes 4054
2 Bronzen Afrikaanse beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen hond 4082
Bronzen hond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Olifanten 4033
2 Olifanten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen dame met gans 4066
Bronzen dame met gans

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Beeld, Dogon 3977
Beeld, Dogon

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, jager 4025
Bronzen beeld, jager

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Masker 4034
Masker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Olifanten 4043
2 Olifanten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Beeldje op marmeren voet 4006
Beeldje op marmeren voet

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Houten sculpture 4024
Houten sculpture

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Olifanten 4074
2 Olifanten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Beeldje, 2 figuren 4099
Beeldje, 2 figuren

Resultaat:

10 EUR