44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren 1230
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren

80 EUR

Onduid.gesign., Meisje met hond 1240
Onduid.gesign., Meisje met hond

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord 1263
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters 1264
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal 1265
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal

80 EUR

A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen 1281
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen

80 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1292
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage

80 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1293
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten

80 EUR

A. van Gilst, Schelpenvisser op strand 1325
A. van Gilst, Schelpenvisser op strand

80 EUR

3x Chinese rijstpapier schilderijen 1342
3x Chinese rijstpapier schilderijen

80 EUR

Onduid.gesign., Stilleven 1367
Onduid.gesign., Stilleven

80 EUR

Max Liebermann, Illustraties 1382
Max Liebermann, Illustraties

80 EUR

G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1395
G. Jonge, Twee kinderen in de branding

80 EUR

E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1421
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

80 EUR

Onduid.gesign., Officier met sabel 1128
Onduid.gesign., Officier met sabel

75 EUR

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1191
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

70 EUR

W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven 1245
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven

70 EUR

R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

70 EUR

H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw 1315
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw

70 EUR

Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk 1371
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk

70 EUR

A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1381
A. Peters, Oostenrijks berglandschap

70 EUR

Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1384
Chinees rolschilderij, Figuur met kind

70 EUR

Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1386
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee

70 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1409
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

70 EUR