Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Willem Witjens, Boerderij te Delden 1270
Willem Witjens, Boerderij te Delden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo 1306
Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.H. Hoffmann, Twee meisjes aan het vissen 1309
A.H. Hoffmann, Twee meisjes aan het vissen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan Korthals, Brug met schepen 1310
Jan Korthals, Brug met schepen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Moeder en kind wachtend bij veerpont 1314
Ongesigneerd, Moeder en kind wachtend bij veerpont

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap 1336
Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan 1367
Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk 1373
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. van Kregten, Landschap met koeien 1378
J. van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Feike C. Nossen, Hollands landschap 1147
Feike C. Nossen, Hollands landschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
P. Cox, Hollands duinlandschap 1214
P. Cox, Hollands duinlandschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
W. de Zwart, Veemarkt in dorp 1216
W. de Zwart, Veemarkt in dorp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6x Jan Thoorop, Divers 1305
6x Jan Thoorop, Divers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke ets, Plaats langs rivier 1339
Antieke ets, Plaats langs rivier

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.J. de Smit, Heidegezicht met herder 1021
J.J. de Smit, Heidegezicht met herder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x P.A. Nijgh, 1227
3x P.A. Nijgh,

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C.H. Beltman, Hollands heidegezicht 1299
C.H. Beltman, Hollands heidegezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Edith Pijpers, Vrouwelijk naakt 1311
Edith Pijpers, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
E.F. van der Burgh, Fruitstilleven 1313
E.F. van der Burgh, Fruitstilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x) 1318
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Juliantho, Indonische markt met figuren 1322
Juliantho, Indonische markt met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Poeder, Bonte vliegenvanger 1326
H. Poeder, Bonte vliegenvanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren 1329
Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Bosgezicht met beek 1337
Onduidelijk gesigneerd, Bosgezicht met beek

Resultaat:

60 EUR