Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antiek, Oosters 2144
2x Antiek, Oosters

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Engelse microscoop, 1920 2155
Oude Engelse microscoop, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
13x 19e Eeuwse partituur drukplaten 2172
13x 19e Eeuwse partituur drukplaten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Messing hallamp 2176
Messing hallamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Design industrielamp 2185
Design industrielamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
60er-Jaren plafonniere 2188
60er-Jaren plafonniere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees ladenkastje 2193
Chinees ladenkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Afrikaanse kandelaren 2213
4x Afrikaanse kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Heilig kruizen 2271
2x Heilig kruizen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Beschilderd dienblad 2289
Beschilderd dienblad

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Olielampen 2310
5x Olielampen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek inktstel 2044
Antiek inktstel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koperen tabaksdoos 2141
Koperen tabaksdoos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antieke marmeren coupes, 1925 2276
2x Antieke marmeren coupes, 1925

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek eiken bordenrek, 1880 2304
Antiek eiken bordenrek, 1880

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke barometer, 1915 2311
Antieke barometer, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Antieke tabletten, 1920 2209
3x Antieke tabletten, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Bunzenbranders 2252
4x Bunzenbranders

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antiek koperwerk 2306
2x Antiek koperwerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing theeservies 2063
Messing theeservies

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Messing aker + blaasbalg 2122
Messing aker + blaasbalg

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot ansichtkaarten Hengelo 2290
Lot ansichtkaarten Hengelo

Resultaat:

25 EUR