46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Jan Altink, Winschoterdiep 1357
Jan Altink, Winschoterdiep

60 EUR

Hoshyar Rasheed, Abstract 1376
Hoshyar Rasheed, Abstract

60 EUR

19e Eeuwse lithografie, Figuren in interieur 1237
19e Eeuwse lithografie, Figuren in interieur

55 EUR

H. van Langen, Boerin bij haard 1104
H. van Langen, Boerin bij haard

50 EUR

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut 1200
A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut

50 EUR

C. Zelo, Landschap met landarbeiders 1256
C. Zelo, Landschap met landarbeiders

50 EUR

Herman Krug, Stadsgezicht 1264
Herman Krug, Stadsgezicht

50 EUR

Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe 1293
Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe

50 EUR

A. v.d. Poll, Man met warme drank 1294
A. v.d. Poll, Man met warme drank

50 EUR

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking 1296
L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking

50 EUR

Darius Gunneweg, Bloemen met insekten 1315
Darius Gunneweg, Bloemen met insekten

50 EUR

H. Schallenberg, Vaas met bloemen 1325
H. Schallenberg, Vaas met bloemen

50 EUR

B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis 1341
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis

50 EUR

Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee 1343
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee

50 EUR

Walraven, Landschap met herder en schapen 1344
Walraven, Landschap met herder en schapen

50 EUR

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht 1351
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht

50 EUR

P. Peters, Hollands wintergezicht 1352
P. Peters, Hollands wintergezicht

50 EUR

Jos van Dijk,  Molen aan de vaart 1363
Jos van Dijk, Molen aan de vaart

50 EUR

Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren 1365
Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren

50 EUR

M. Ohlquist, Bosven 1312
M. Ohlquist, Bosven

40 EUR

2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona 1356
2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona

40 EUR

Monogram W.B., Pratende dames 1375
Monogram W.B., Pratende dames

40 EUR

Chinese of Japanse gouache 1295
Chinese of Japanse gouache

35 EUR

E.W. Linck, Stilleven met glas 1288
E.W. Linck, Stilleven met glas

30 EUR