Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing trekpot
Resultaat: 500 EUR

Chinese Yixing trekpot met Kang Xi bodemmerk en kikkers. Afmeting: 17 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 480 EUR

Bijzonder fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model met floraal zaagwerk van pauwen. Voorzien van parelrand, greepjes in de vorm van strikjes en geplaatst op 4 klauwpoten. 35x23x1...

A.J. Zwart, de Peel
Resultaat: 480 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met diamant, Art Deco
Resultaat: 475 EUR

Witgouden hanger, Art Deco, met onyx en diamant. Langwerpige hanger met een achtkantige zetkast versierd met onyx en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,45 ct P/H. Grootte hanger 27 mm. De h...

Frans bronzen figuur, Officier
Resultaat: 475 EUR

Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Platina horloge
Resultaat: 450 EUR

Platina horloge, 950/000, met diamant, Art Deco. Horloge met een langwerpige kast en 2 halfronde aanzetstukken, compleet bezet met 68 singlecut geslepen diamanten. Het horloge heeft een prachtig bewer...

Witgouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 450 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...

Platina horloge
Resultaat: 450 EUR

Platina horloge, 950/000, Art Deco, met diamant. Smal langwerpig horloge met een platina kasten 2 rechthoekig gecontourneerde eindstukken, bezet met 4 diamanten met een oud briljant slijpsel en 20 sin...

J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden
Resultaat: 450 EUR

J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.

Lichtenstein, vrouw voor spiegel
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels
Resultaat: 450 EUR

Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke statenbijbel
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...

Prachtige Franse portaalklok, 1820
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Twee stoelen, Medea Italië
Resultaat: 450 EUR

Twee Medea Italië Jugendstil-stijl stoelen. 21e Eeuw. Notenhout. Afmeting: 126 x 50 x 55 cm. In goede staat.

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 450 EUR

Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.

19e Eeuws Frans schrijfbureau
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.

Mahonie pronk vertico
Resultaat: 450 EUR

Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.

Bronzen beeld, E. Picault
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Romein. Gloire et Fortune door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.