Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.
Mini comtoise naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Kleine Duitse messing jaarpendule onder stolp. Gemerkt Kern. Circa 1960. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.