Duitse Franz Hermle notenhouten skeletklok met halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Grote antieke Zaanse klok met wekker. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Arabier te paard met leeuw. Circa 1880. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans verguld messing Louis Seize-stijl wandklok. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten 8-regulateur met halfuur-slag op twee gongstaven. Weekloper. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten koekoeksklok met kwartels + kwartierslag. Met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, datumaanduiding. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antiek vergulde blikken wandklok. Empire. Frankrijk. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 35 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse houten pendule met chinoiserie beschildering. Uurwerk Planchon Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 49 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Art Deco glaspendule. Marmer met onyx. Circa 1920. Figuur met paradijsvogel. Breuk in onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 x 32 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Circa 1930. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat bijgeschilderd. Verder in goede staat. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch console klok met verguld messing. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. 1 Million, Nr. 400 159. Twee kleine beschadigingen aan hout. Afmeting: H 27 ...
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten tafelklok met bronzen beslag. Weekloper. Kwartierslag op twee gongstaven. Genummerd. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.