Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese celadon schaal
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met bodemmerk. Afmeting: 7 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas op messing voet. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese dekselkan, H 13 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dekselkan met vleermuizen/figuren/tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese Song kom, Ø 12,6 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas Ø 20 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 400 EUR

Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas, vierkantig met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur, karaktertekens en floraal decor. Met bodemmerk onder deksel. Afmeting: H 21,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.