Bronzen boeddhistisch figuur. Bodhisattva. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen op houten consoles. Floraal decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees poreleinen dekselvaas met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips deksel. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk wandkast. Met snijwerk en ranken. Afmeting: 91 x 61 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met vergulding. Floraal/draken/paradijsvogel decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en oker craquelé glazuur. Afmeting: 20 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.