18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha in tuin decor. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in berglandschap decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen baluster-vormige dekselvazen met rode + groene draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met landschap/waterpartij/karper/figuur/pagode decor. Afmeting: 6 x 37 x 28,4 cm. In goede staat.