Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met landschap/figuren decor. 19e Eeuw. Glazuurschade + chip. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met landschap decor. Twee vazen bovenkant gerepareerd. Eén vaas gaaf. Afmeting: H 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: .....?...... In redelijk/goede staat.