Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

4x Chinese koppen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenkom Ø 16,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 200 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Kanton, blauw-wit. Bodemmerken. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 - 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Satsuma pijpvaas met zotjes/goud decor. 1x Knobbelvaas met wijsheren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 - 31 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met decor van rode draak in de wolken. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen wierookbrander met blauw glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/kostbaarheden en salamander decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat

Chinese kom Ø 16,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese disc Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese natuurstenen (jade?) ceremoniële Bi disc. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met landschap/figuren decor. 19e Eeuw. Glazuurschade + chip. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese miniatuur dekselvazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met landschap decor. Twee vazen bovenkant gerepareerd. Eén vaas gaaf. Afmeting: H 12 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Monnik op bank
Resultaat: 200 EUR

Oud Oosters/Chinees bronzen figuur. Monnik op bankje. Afmeting: 18 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Chinese pot/vaas op pootjes Ø 11,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen ton-vormige pot/vaas op drie pootjes. Voorzien van apart glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese vazen, H 9 - 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zes diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Beschadigingen + chips. Afmeting: H 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: .....?...... In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 16,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas in kalebas-vorm. Met zotjes/tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom geel Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Vijf delen China, divers
Resultaat: 200 EUR

Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: (1) Draaibare porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. (2) Porseleinen snuffbottle met herten decor. (3) Porseleinen snuffbottle met foo...

Zes antieke Chinese borden Ø 21,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese theepotten
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen theepotten met berglandschap + karaktertekens op deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.