Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel
Resultaat: 200 EUR

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee cloissone vazen op sokkel, H 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese deksels
Resultaat: 200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen deksels. Eén binnenrand beschadigd. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 190 EUR

Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 27 cm.
Resultaat: 190 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig Chinees warmhoudcomfoor
Resultaat: 190 EUR

Groot drie-delig Chinees porseleinen warmhoudcomfoor met floraal decor. Kan in comfoor met deksel. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 12 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Deksel mist + glazuurschade. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese kop+schotel
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met tuin/peterselie decor. Schotel heeft chips. Kop is goed. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 180 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee cloisonné vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee oude/antieke Chinees geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 41 cm.
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 180 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 59 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees antiek
Resultaat: 170 EUR

Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Drie oude Chinese muntstukken
Resultaat: 170 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 27 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 - Ø 27 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.