Antieke Chinese cloisonné knobbelvaas met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Zes maal Imari + één maal capucijne. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 11,5 - 12 cm.
Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Negen 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Enkele haarlijnen en/of chip, rest goed. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese geëmailleerde beschilderde vazen. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf antieke kopjes met Chinese decors. Landschap/figuur. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 4,5 - Ø 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonné Meiji schaal met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 4,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Bestaande uit: drie dekselvazen, kom en twee vazen. Eén deksel gelijmd + één vaas chip. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.