Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese cloisonné knobbelvaas, H 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese cloisonné knobbelvaas met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zeven Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Zes maal Imari + één maal capucijne. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 11,5 - 12 cm.

Drie delen oud/antiek Oosters
Resultaat: 100 EUR

Drie delen oud/antiek Oosters (China). 1x Bronzen vaas, China, krab, kreeft en draken decor, 19e eeuw of ouder. 1x Messing vaas met draken decor (China), met bodemmerk. 1x Houten figuur met polychromi...

Satsuma boeddha
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf delen antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Imari borden, kom met zilveren beugel en één octagonaal bord. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee waterpotten met zeskant-vlakken + binnen in decoratie, één haarlijn. Twee vazen, floraal/goud decor. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Chinese bronzen trekpot
Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen trekpot met wijsheer/hert decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenkopje Ø 7,7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen drakenkop met bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Negen Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Negen 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Enkele haarlijnen en/of chip, rest goed. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot, Ø 14 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese emaille vazen, H 21cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinese geëmailleerde beschilderde vazen. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak/feniks/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm.

Chinese waterbak
Resultaat: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Twee Chinese wandhouders
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen wandhouders voor eetstokjes. Floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Vijf antieke kopjes Ø 8 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke kopjes met Chinese decors. Landschap/figuur. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 4,5 - Ø 8 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese koppen
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.

Japans lakwerk paneel, 1930
Resultaat: 90 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.

Japanse Meiji cloisonné schaal Ø 14,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonné Meiji schaal met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 4,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Japans Imari porselein (6x)
Resultaat: 90 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Bestaande uit: drie dekselvazen, kom en twee vazen. Eén deksel gelijmd + één vaas chip. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.