Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Visschaal + 1x bord met foo-hond. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 90 EUR

Aparte 19e eeuwse, grote Japanse Imari porseleinen schotel met karper decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee trekpotten en twee borden. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Negen delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf 18e - 19e eeuwse schotels met tuin decor, haarlijnen + chip. Drie kopjes, 18e - 19e eeuw, met landschap/peterselie decor, haarlijnen + beschad...

Acht Chinese borden
Resultaat: 90 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Kutani vazen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 15 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Chinese voor-ouder portretten
Resultaat: 90 EUR

Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.

Paar Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Drie delen Japans Imari
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor + bodemmerk. Octagonaal. Eén schotel haarscheur, rest minimale schilfers. Afmeting: 12,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Vier Chinese koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: (1) Grote schotel, gerestaureerd. (2) Grote kom, gerestaureed. (3) Bord, gerestaureerd. (4) Twee borden, goed. Afmeting: 21- 41 cm. In redelijk...

Drie antieke Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Eén vaas haarscheuren. Afmeting: H 9 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse Kutani pijpvazen, H 25 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine lampenvoet, H 48 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen blanc de Chine lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse diepe Chinese schotel Ø 27,8 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.

Yixing trekpot, Ø 14,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering en kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 20 x Ø 14,5 cm. In goede staat.