Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Floraal/landschap/goud decor. Groot bord, haarlijn. Klein bord, craquelé glazuur. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

13x Divers porselein
Resultaat: 70 EUR

Dertien delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit elf schotels, kopje en één deksel. 19e - 20e Eeuw. Kopje haarlijn + chip. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede s...

Chinese snuffbottle
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinese snuffbottle met dorpsgezicht en tekst. Chips bodemrand. Afmeting: 8,5 x 10 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 70 EUR

Lot Chinees porselein + Japan. Bestaande uit: Satsuma dekseldoos met bodemmerk. Drie kommen, Japan. Familie Rose kom, floraal, met bodemmerk. Twee Familie Rose kopjes, floraal/goud decor, één beschadi...

Japanse vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Zeven delen Japans/Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Zeven delen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Divers. Onder ander; twee bloempotten, twee Imari vazen (beschadigd), pelgrim vaas, gemberpot, pijpvaas. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees cargo aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Vier delen antiek Chinees cargo aardewerk. Tek Sing Cargo. Bestaande uit; drie potjes + één schaal. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 22 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot. Met afbeelding van vijf-tenige draak. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.

Twee Chinese sculpturen, H 44 - 47 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Onsterfelijken. Familie Rose. Eén hoofdbedekking beschadigd. Afmeting: H 44 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee delen Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 9,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met cloisonné beschildering. Afmeting: H 10 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese onderschotels Ø 15,3 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot Ø 10 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin decor. Chip deksel. Haarscheuren + chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In matige staat.

Vier Capucijner schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: vier kopjes, kom + schotel. Amsterdams Bont, Familie Rose, Kantonees et cetera. Enkele haarlijnen + chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/go...

Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Drie delen. Bestaande uit: 1x Imari kop + schotel met landschap/tuin/goud decor, haarlijnen + chips. 1x Zeemleer schotel met tuin decor. Minimale schilfers. Afmeting: ...

Chinese schenkkan
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Acht Chinese kommen Ø 14 cm.
Resultaat: 60 EUR

Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee antieke Kutani lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen vaaslampen met messing. Later geëlektrificeerd. Met figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 - 60 cm. In goede staat.