Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verguld bronzen figuur
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws verguld bronzen (religieus) figuur met wierookbrander. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Keniaans beeld
Resultaat: 80 EUR

Groot Keniaans gepolychromeerd figuur. Kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Groot Heilig figuur, 1880
Resultaat: 80 EUR

Zeer groot Heilig figuur met polychromie. Circa 1880. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Twee antieke Heilige beelden
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Heilige beelden van gips + polychromie. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 73 - 76 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Heilige beelden
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Zuid-Duits gesneden beeld, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antiek Zuid-Duits vurenhouten gesneden figuur. Jager met tabakspijp. Circa 1920. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Vier oude Heilige beelden
Resultaat: 70 EUR

Vier oude Heilige beelden. 20e Eeuw. Composiet, kunststof, keramiek. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Drie oude beelden
Resultaat: 60 EUR

Drie oude beelden. 20e Eeuw. 1x Brons. 1x Natuursteen (Afrika). 1x Gips (de denker). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.

Lot bronzen beeldjes (4x)
Resultaat: 50 EUR

Vier diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: jongen met boeken 'Bücherwurm' door Ernst Beck. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met blinddoek om. (2) Jongen met handen in broekzak. Afmeting: H 20 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.

Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger
Resultaat: 45 EUR

Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Lot houten beelden (8x)
Resultaat: 40 EUR

Verzameling hardhouten Afrikaanse beelden. Acht stuks. Bestaande uit zes olifanten + twee bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Gesneden uil van hardhout
Resultaat: 40 EUR

Grote hardhouten gesneden uil met beschilderde ogen. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.