Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 25 cm. 7396
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 25 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi theebussen 7003
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, Ø 34 cm. 7023
Grote Chinese vaas, Ø 34 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm. 7049
Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 22 cm. 7090
Chinese bloempot Ø 22 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm. 7511
Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Grote Chinese rolvaas, H 48 cm. 7626
Grote Chinese rolvaas, H 48 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese vaas + sokkel, H 36 cm. 7094
Chinese vaas + sokkel, H 36 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Stel Chinese vazen, H 45 cm. 7005
Stel Chinese vazen, H 45 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinese cup op voet Ø 15 cm. 7390
Chinese cup op voet Ø 15 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Drie delen divers 7451
Drie delen divers

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm. 7685
Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese bronzen vaas, H 38 cm. 7016
Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm. 7008
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm. 7009
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 30,5 cm. 7095
Chinese vaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7105
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Lot Chinese munten + wijnkan 7286
Lot Chinese munten + wijnkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm. 7538
Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 36,5 cm. 7616
Chinese schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm. 7165
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 cm. 7362
Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 23 cm. 7413
Chinese bloempot Ø 23 cm.

Resultaat:

1.100 EUR