52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm. 7015
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.

1.000 EUR

Chinese gele vaas, H 45 cm. 7144
Chinese gele vaas, H 45 cm.

1.000 EUR

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7320
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

1.000 EUR

Chinese censer Ø 14 cm. 7516
Chinese censer Ø 14 cm.

1.000 EUR

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm. 7039
17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.

950 EUR

18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel 7082
18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel

950 EUR

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7087
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

950 EUR

Chinese Sung vaas, H 31 cm. 7120
Chinese Sung vaas, H 31 cm.

950 EUR

Vergulde boeddha, H 21 cm. 7246
Vergulde boeddha, H 21 cm.

950 EUR

17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm. 7012
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.

900 EUR

Chinese trekpot 7131
Chinese trekpot

900 EUR

Chinese vaas, H 27,5 cm. 7223
Chinese vaas, H 27,5 cm.

900 EUR

Chinese Yixing trekpot Ø 12 cm. 7337
Chinese Yixing trekpot Ø 12 cm.

900 EUR

Chinese kom op bronzen voet Ø 15,7 cm. 7472
Chinese kom op bronzen voet Ø 15,7 cm.

900 EUR

Twee Chinese borden Ø 23,5 cm. 7526
Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.

900 EUR

Antieke Chinese lakstempel 7711
Antieke Chinese lakstempel

900 EUR

Chinese vaas, H 25 cm. 7083
Chinese vaas, H 25 cm.

850 EUR

Chinese drakenvaas, H 33 cm. 7096
Chinese drakenvaas, H 33 cm.

850 EUR

Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm. 7166
Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm.

850 EUR

Twee Japanse cloisonné vazen, 1920 7280
Twee Japanse cloisonné vazen, 1920

850 EUR

Chinese boeddha, H 33 cm. 7407
Chinese boeddha, H 33 cm.

850 EUR

Chinese wierookbrander Ø 16 cm. 7460
Chinese wierookbrander Ø 16 cm.

850 EUR

Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm. 7556
Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.

850 EUR

Chinese schotel Ø 38 cm. 7620
Chinese schotel Ø 38 cm.

850 EUR