Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Noten bijzettafel met lade 4144
Noten bijzettafel met lade

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken kist met beslag 4188
Eiken kist met beslag

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Italiaanse commode 4200
Italiaanse commode

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke spiegel met kuif, 1880 4162
Antieke spiegel met kuif, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken salon tafel Ø 80 cm. 4174
Eiken salon tafel Ø 80 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Industriële (fournituren) ladenkast 4180
Industriële (fournituren) ladenkast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4247
Wortelnoten commode

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, H 86 x B 60 cm. 4138
Vergulde spiegel, H 86 x B 60 cm.

Resultaat:

45 EUR