Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm. 6058
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Sitzendorf inktpot 6089
Antieke Sitzendorf inktpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie delen Duits porselein 6093
Drie delen Duits porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, H 21 cm. 6126
Twee antieke vazen, H 21 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek Zwiebelmuster servies, 1900 6160
Antiek Zwiebelmuster servies, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse dekselvaas, H 35 cm. 6082
Duitse dekselvaas, H 35 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Thüringen porseleinen figurengroep 6097
Thüringen porseleinen figurengroep

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier-delig Bavaria mokkaservies 6107
Vier-delig Bavaria mokkaservies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee delen antiek plateel, 1910 6117
Twee delen antiek plateel, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zes delen oud aardewerk 6125
Zes delen oud aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engels whiskyvat met kraan 6129
Engels whiskyvat met kraan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm. 6244
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot beeldjes (9 st.) 6099
Lot beeldjes (9 st.)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kop + schotel met zilver-overlay 6101
Kop + schotel met zilver-overlay

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten 6102
Twee majolica bloempotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schenkkan met tinnen deksel 6110
Schenkkan met tinnen deksel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf Franse kop + schotels 6111
Vijf Franse kop + schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee delen plateel 6116
Twee delen plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doos met tegels (18 st.) 6138
Doos met tegels (18 st.)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels 6161
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch bloempot, 1900 6209
Villeroy en Boch bloempot, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee wijwater houders 6226
Twee wijwater houders

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke caché pot, 1920 6231
Antieke caché pot, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Acht oude/antieke wandborden 6234
Acht oude/antieke wandborden

Resultaat:

50 EUR