Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm. 7670
Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7098
Lot Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm. 7133
Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oosters houtsnijwerk 7341
4x Oosters houtsnijwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees Imari porselein 7454
Lot Chinees Imari porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7455
Chinese bloempot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma bloempot, 1920 7489
Japanse Satsuma bloempot, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7667
Twee Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7714
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm. 7715
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 20 cm. 7719
Chinese gemberpot Ø 20 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vaas met kameleons, H 24 cm. 7271
Chinese vaas met kameleons, H 24 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7569
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinese schotels 7641
3x Chinese schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 36 cm. 7691
Grote Chinese schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees Imari 7702
Twee delen Chinees Imari

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese rituele wijnhouder 7498
Chinese rituele wijnhouder

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese nap 7174
Chinese nap

Resultaat:

25 EUR