Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. Verbeek, Landschap met koeien 1381
A. Verbeek, Landschap met koeien

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken 1411
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. van Rijn, Landschap met boerderij 1427
J. van Rijn, Landschap met boerderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Mertens, Hollands stadsgezicht 1397
A. Mertens, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard 1218
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1406
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Voluptueuze dame 1422
Onduid. gesig., Voluptueuze dame

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1398
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat:

25 EUR