Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Servetkettingen 771
3 Servetkettingen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Paar zilveren oorhangers 807
2 Paar zilveren oorhangers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee broches 819
Twee broches

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Horlogeketting met paarden 838
Horlogeketting met paarden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia 646
Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gouden ring met blauwe steen 756
Gouden ring met blauwe steen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers 773
Zilveren oorhangers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 574
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren choker met vis 589
Zilveren choker met vis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers met emaille, libelle 759
Zilveren oorhangers met emaille, libelle

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers 774
Zilveren oorhangers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers barnsteen 795
Lot divers barnsteen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Diverse hangers barnsteen 818
Diverse hangers barnsteen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Seiko horloge 619
Seiko horloge

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren klemband 772
Zilveren klemband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Imenso 816
Lot Imenso

Resultaat:

30 EUR