Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld, Stier 5041
Bronzen beeld, Stier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Modern damesfiguur, H 51 cm. 5109
Modern damesfiguur, H 51 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Drie Oosterse figuren, H 62 - 70 cm. 5068
Drie Oosterse figuren, H 62 - 70 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie Napoleon figuren 5076
Drie Napoleon figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese boeddha, H 32 cm. 5093
Chinese boeddha, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5027
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen stier naar Picasso 5031,
Bronzen stier naar Picasso

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen stier naar Picasso 5031..
Bronzen stier naar Picasso

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier figuren, divers 5040
Vier figuren, divers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand 5048
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee bronzen figuren 5058
Twee bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee antieke figuren 5067
Twee antieke figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm. 5108
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5113
Bronzen figuur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Composiet figuur, H 62 cm. 5057
Composiet figuur, H 62 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Afrikaans snijwerk 5111
Afrikaans snijwerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Afrikaans borstbeeld 5056
Afrikaans borstbeeld

Resultaat:

25 EUR