Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U
Kavel diverse modesieraden en boedha. Armbanden, medaillon, broches, ketting, boedha. Van koper etc. Cond.: G