Herenpolshorloge Ralph Klein, nieuw ongedragen, chronograaf horloge met originele doos
2 Zilveren broches, 1 vlinder van djokja zilver en een ovale broche met een molen erop.12.7 gr.
Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G
Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G
Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R
Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U
Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U
Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G
Prachtige strakke Hollands zilveren aspergetang. Maker: Kempen & Zonen Schoonhoven 835/000 184gr. 23x4,5x3,2cm. Cond.: U
W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met een grote en 12 kleine granaten. Ø59, 3.3 gr.
Ring GG 585/000 met een grote en 8 kleine granaten. Ø52, 2.4 gr.
Ring WG 585/000 bezet met 78 briljanten gezet in roosmodel. Ø50, 6 gr.
Briljant bandring GG/WG/RG 585/000 bezet met briljant 0.07ct.,Ø 53.