Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Briljant solitair ring
Startprijs 160 EUR

Briljant solitair ring,GG 585/000,cartier model,bezet met een briljant 0.06ct. Ø 51

Briljant ring
Resultaat: 220 EUR

Briljant solitair ring WG 585/000, bezet met een briljant 0.14 ct., Ø 52.

Briljant ring
Startprijs 200 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met 1 briljant 0.10 ct.W/SI ,Ø56, 8.2 gr.

Briljant ring
Startprijs 480 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met 27 briljanten 0.50ct. W/SI, Ø56, 14.8 gr.

Tas met zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi bewerkte antieke Hollands zilveren tasbeugel met ketting 835/000 108gr. 14,5cm. Cond.: U

Zilveren dameshorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren dames kroonzakhorloge aan ketting

Zilveren servies
Startprijs 2.500 EUR

Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Startprijs 550 EUR

Mooi Hollands zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrandje. Maker: Van Kempen & Begeer 835/000 350gr. 8x26,5x19,5cm. Cond.: U

Plated handwerkschaal
Startprijs 35 EUR

Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U

Schotel met zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilveren opdienbestek, puntfilet 835/000 47gr. Cond.: U

Zilveren eiersetje
Startprijs 750 EUR

Zilveren eiersetje, waaronder 6 eierdophouders staand op een schitterend uitgezaagde houder rustend op 3 leeuwenpootjes met een handgreep. 925/000 795gr. 23xø16cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Mooi bewerkt zilveren pillendoosje 800/000 33gr. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U

Cakeschaal zilveren beugel
Resultaat: 150 EUR

Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 325 EUR

Schitterend mooi bewerkt en uitgezaagd bonbonschaaltje rustend op 4 sierlijke pootjes 925/000 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U

Hanger zilver met ametist
Resultaat: 30 EUR

Ketting zilver 835, met een hanger zilver 925 bewerkt, en bezet met 2 ametisten.23.5 gr.

Broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, 13.7 gr.L.8.5cm.

Collier zilv.ametist,parel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren collier 925, met een bewerkte ametist en 3 mini pareltjes5.7gr.

2-Rij armband
Startprijs 130 EUR

Armband 2- rijig met parel en bloedkoraal, 4 kleine bolletjes GG 585/000 en sluiting GG 585/000 bezet met een bloedkoraal.L 18 cm.

4-Rij collier
Startprijs 800 EUR

Parel-granaat collier 4-rijig, mooie opengewerkte sluiting GG 585/000 bezet met een granaat, L.ca 47 cm.

Jade bloem + parelcollier
Startprijs 120 EUR

Collier gemaakt van jade in bloemmotief,parels en staaf bloedkoraal, met bolsluiting GG 585/000, L.66cm.

Parelcollier
Startprijs 190 EUR

Parelcollier met bolsluiting mat GG 585/000,L. 43 cm.

Collier parelmoer / bloedkoraal
Startprijs 200 EUR

Collier met parelmoer,bloedkoraal en 48 GG 585/000 bolletjes, met bolsluiting mat GG 585/000, L.45 cm.