Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig kaststel
Startprijs 20 EUR

3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G

4 Borden V&B
Resultaat: 15 EUR

4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...

11 kopjes en 6 schoteltjes
Startprijs 15 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

2 Chinese bordjes
Resultaat: 30 EUR

2 Chinese bordjes. 1x Klein diep bordje met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw 3,5xø13cm. Cond.: G 1x Klein bordje met bloemdecor ca. 1900 ø13cm. Cond.: G

5 Delen Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.

2 Imari vazen
Startprijs 180 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

3 Aardewerken kruiken
Resultaat: 10 EUR

3 Bruin geglazuurde aardewerken kruikjes waarschijnlijk Aziatisch. De kleine kruik is gedecoreerd met een draak. 20e eeuw. Cond.: G

3 Porseleinen kannetjes
Resultaat: 30 EUR

3 Chinees porseleinen kommen begin 20e eeuw. Allen handbeschilderd met 3 hanen. Kleine kom heeft randschade, middelste kom is gaaf, grote kom heeft twee haarscheuren 8,5xø17,5cm.

Porseleinen gebaksschotel
Startprijs 15 EUR

Grote porseleinen Art Deco gebaksschotel ca. 1920. gedecoreerd met bruine en oranje bladeren 3,5xø30,5cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

3 Antieke opaline vazen, handbeschilderd met bloemen 27xø12cm. en 2x 25xø10cm. Cond.: U

Grote opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke grote opaline vaas, handbeschilderd met bloemen ca. 1900 39xø12cm. Cond.: G

Mechels wandrek + kop & schotels
Startprijs 40 EUR

Antiek eiken Mechels wandrek met diverse kop en schotels (blauw decor, beschadigingen) 61x58x10cm. Cond.: G

Imari porseleinen bord
Resultaat: 90 EUR

Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U

Japans imari bord
Startprijs 40 EUR

Japans imari groot bord met geschulpte rand ca. 1900 ø30,5cm. Cond.: U

Hummel figuur
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje in appelboom H.:10cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startprijs 30 EUR

Hummel figuur voorstellend zittend meisje op een hekwerk,Hum 112/3/0,ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1964-72, l.besch/gerest. H.10cm.

Hummel figuur
Startprijs 30 EUR

Hummel figuur ,dorpsjongen Hum 51/3/0 ontwerper Arthur Möller 1936,merk 1957-64. H. 10 cm.

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

Hummel figuur "tenor" Hum 135,ontwerper Arthur Môller 1940,nr.1957-64, l.besch. H 12cm.

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje met trompet H.:12,5cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startprijs 40 EUR

Hummelfiguur,"de eerste inkoop",Hum 98/0,ontwerper Arthur Möller 1938,nr.1957-1964,H.14cm.

Hummel figuur
Startprijs 50 EUR

Hummel figuur, "Dorpsjongen" Hummel 51/20 ontwerper Arthur Möller 1936,bewerkt Theo Menzenbach 1960. nr.1961, H.13 cm.

Moccaservies
Geen vanafprijs

Porseleinen moccaservies in Franse stijl eind 20e eeuw, gemaakt door Bavaria Duitsland. Voorstellingen van een edelvrouw en edelman in het park. Set bestaat uit een dienblad, 2 kopjes, 4 schoteltjes, ...

2x 4-delig Chinees stapeldozenset
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese stapeldoosjes. Elk doosje bevat 4 delen. 1x Beschilderd met figuren te paard. 1x Zittende vrouw 11,5xø8cm. Cond.: R-G

Vrijmetselaars glas
Startprijs 250 EUR

Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G