Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schommelstoel
Resultaat: 30 EUR

Oude beukenhouten schommelstoel 20e eeuw met geborduurde stof met bloemen 108x65x54cm. Cond.: G

Duitse kist, rond deksel
Resultaat: 250 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G

Massief eiken Engels rolbureau
Resultaat: 300 EUR

Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.

Vitrine
Startprijs 50 EUR

Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.

2-Deurs kastje op klauwpoten
Resultaat: 69 EUR

Engels chippendale 2-deurs kastje op klauwpoten ca. 1900. Deurtjes met wortelnoten en parelmoer bieswerk ingelegd. Blad is van eikenhout 80x50x32cm. Cond.: G

2 Stoelen, zwart-zilver
Startprijs 100 EUR

2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G

Biedermeier naaitafel
Startprijs 250 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 90 EUR

Engelse Windsor stoel van iepenhout ca. 1820 110x66x61cm. Cond.: G

Verguld barokbankje
Startprijs 60 EUR

Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G

Engels kabinet
Startprijs 750 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.

Mahonie 2-deurs kastje
Startprijs 400 EUR

Antieke mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

Duitse broodpsinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G

Eiken buikkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten buikcommode met 3 laden midden 20e eeuw in goede staat 93x70x40cm.

Mahonie bijzettafeltje
Startprijs 45 EUR

Engels chippendale stijl bijzettafeltje ca. 1920 met geschulpt blad en met wortelnoten belijmd. 42x64x44cm. Cond.: R

2 Armleunstoelen
Resultaat: 40 EUR

2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.

Eiken tweedeurs kast 1860
Startprijs 350 EUR

Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.

Spiegel met kammenbakje
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten spiegeltje met kammenbakje ca. 1900 in originele toestand 60x30x17cm. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 18 EUR

Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G

Naaitafeltje ca. 1890
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper 155x67cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

Perzisch tapijt
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U

Perzisch kleed 180x115cm.
Resultaat: 27 EUR

Perzisch kleed 180x115cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast 1810
Resultaat: 750 EUR

Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G