Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U

Smeedijzeren bijzettafel
Resultaat: 160 EUR

Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Wandtafel Queen-Anne stijl
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafel
Geen vanafprijs

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Eethoek Queen-Anne stijl
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....

Indisch plantentafeltje
Geen vanafprijs

Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U

Notenhouten bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met 3 laden in Engelse stijl 20e eeuw. 70x35x35cm. Cond.: U

Eiken barok commode
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten barokstijl orgelgebogen commode midden 20e eeuw met 3 lades 60x35x58cm. Cond.: G

Schommelstoel
Resultaat: 85 EUR

Amerikaanse schommelstoel ca. 1920. Donker gebeitst met velours bekleding in goede staat 110x77x55cm. Cond.: G

Tabouret
Resultaat: 35 EUR

Witgelakt tabouret op koperen voetjes in Louis Seize stijl 20e eeuw. Groen velours stoffen bekleding incl. kussen 46x36x49cm. Cond.: U

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Iepenhouten voetenbankje
Geen vanafprijs

Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U

Eikenhouten kist 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G

Speeltafel
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G

Massief eikenhouten klassieke kist
Resultaat: 20 EUR

Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R

Rolluik kastje
Resultaat: 200 EUR

Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G

Ovale tafel, modern/klassiek
Startprijs 10 EUR

Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.

Plantentafeltje
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Tafelonderstel
Resultaat: 80 EUR

Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G

Art Deco Glasvitrine
Resultaat: 60 EUR

Art Deco mahoniehouten vitrinekastje. Boven met 2 beglaasde deuren met gezwarte glaslatten ca. 1920 Duits. 167x93x51cm. Cond.: R-G

Eikenhouten klepsecretaire
Geen vanafprijs

Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.

6 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 50 EUR

6 Eikenhouten stoelen