Oude beukenhouten schommelstoel 20e eeuw met geborduurde stof met bloemen 108x65x54cm. Cond.: G
Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G
Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.
Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.
Engels chippendale 2-deurs kastje op klauwpoten ca. 1900. Deurtjes met wortelnoten en parelmoer bieswerk ingelegd. Blad is van eikenhout 80x50x32cm. Cond.: G
2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G
Engelse Windsor stoel van iepenhout ca. 1820 110x66x61cm. Cond.: G
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.
Antieke mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G
Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten buikcommode met 3 laden midden 20e eeuw in goede staat 93x70x40cm.
Engels chippendale stijl bijzettafeltje ca. 1920 met geschulpt blad en met wortelnoten belijmd. 42x64x44cm. Cond.: R
2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.
Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.
Engels mahoniehouten spiegeltje met kammenbakje ca. 1900 in originele toestand 60x30x17cm. Cond.: G
Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G