Bamboe kinderstoel op wielen 20e eeuw 68x46x35cm. Met telraam (begin 20e eeuw) en extra voetenbankje. en klein tafeltje van bamboe. Cond.: G
Heubach 342 van gespoten porselein met slaapogen, openmond met boven 2 tandjes . Vingertoppen beschadigd en ligt uit elkaar. Alles origineel 36cm. Cond.: R
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Porseleinen kinderservies in doos, 8-delig met bloemdecor 20e eeuw. 7x18,5x19,5cm. Cond.: G
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.
Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Oude kinder poppenwagen met scherm eind 20e eeuw. Driewieler 64x65x33cm. Cond.: G
2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G
Eikenhouten poppenwiegje ca. 1930 met diverse poppenkleertjes Cond.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G