Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

10 Popjes
Startprijs 150 EUR

Kavel van 10 diverse popjes.

2 Modelauto's
Resultaat: 10 EUR

2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.

Blikken auto
Startprijs 30 EUR

Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R

Fleischmann 7968
Resultaat: 20 EUR

Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.

7 Opbergdoosjes modeltreinmateriaal
Resultaat: 35 EUR

7 Opbergdoosjes met erg veel modeltreinmateriaal waaronder; 2 dozen met boompjes, 1 doos met elektra o.a; batterijen draden, tangen en onderdelen,4 doosjes vol met decoratiemateriaal zoals autootjes, ...

9 Pluche beesten
Startprijs 60 EUR

9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...

Kamerscherm
Resultaat: 40 EUR

Handgeborduurd kamerscherm in houten frame.

Kastje met serviesje
Startprijs 40 EUR

Houten kastje met een serviesje. 5 Kop & schotels, 1 theepot, 1 suikerpot en een melkkan.

Donkergroene kinderwagen
Resultaat: 90 EUR

Donkergroene kinderwagen/poppenwagen ca. 1910 beschilderd met spelende kinderen. Handvat is waarschijnlijk vervangen. Cond.: R

10 Celluloid popjes
Resultaat: 175 EUR

Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.

Houten wit bedje
Resultaat: 10 EUR

Wit houten bedje met beddegoed. L.: 65cm.

Nr. 7
Resultaat: 90 EUR

Genummerd 7, geleed lijf. Boven 4 tanden en bruine slaapogen. Oude pruik en nieuwe ogen Cond.: R

Stok kinderwagen
Startprijs 135 EUR

Gezwarte stok-kinderwagentje ca. 1910 van kinderwagenhuis Joh. de Kok Den Haag. Wagentje is ook nog geheel dubbel te klappen voor vervoer 57x45x42cm. Cond.: G

Hobbelpaard
Resultaat: 50 EUR

Pluche hobbelpaard 50-er jaren gevuld met stro, gemaakt in Oost-Duitsland. Het haar is van vlas. Met origineel zadeltje en onderdekje. Mist alleen 2 bandjes van de wielen 72x102x32cm. Cond.: G

Poppenwagentje, Torck
Startprijs 50 EUR

Poppen wandelwagentje 50-er jaren van het merk Torck 59x56x34cm. Cond.: G

Poppenwagentje
Startprijs 50 EUR

Poppen wandelwagentje 50-er jaren. Ongemerkt 60x50x33cm. Cond.: G

3 Mandolines + vergrootglas
Startprijs 75 EUR

3 Mandolines van schildpad (de grootste heeft een speelwerkje, niet getest) en een schildpad vergrootglas

Paul Haneus, celluloid
Startprijs 75 EUR

Paul Haneus, celluloid baby. Cond.: G

2 Schildpadpopjes
Startprijs 150 EUR

2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.

Doos flesjes en popjes
Startprijs 50 EUR

Lederen doos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.

76C8, (Heubach)
Resultaat: 175 EUR

Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G