Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Modelboot
Resultaat: 25 EUR

Modelboot viskotter op standaard 20e eeuw 50x41x11cm. Cond.: G

6x Speelgoed van blik
Resultaat: 75 EUR

6x Speelgoed van blik in originele doos. 1x Ei leggende kip, 1x Basketbalspeler, 1x Kind met trommel, 1x FlowerPower auto, 1x Draaimolen, 1x Blikken trein. Allen 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Simon & Halbig 126
Resultaat: 150 EUR

Simon & Halbig 126 met donkerbruine flirt, slaapogen. Zitbaby. Rechter grote teen beschadigd. Open mond met boven 2 tanden 36cm. Cond.: G

Nr. 30914
Startprijs 175 EUR

Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: Gchip bij oog

Speelgoed naaimachine
Resultaat: 20 EUR

Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G

Pluche aapje
Startprijs 10 EUR

Oud speelgoed aapje 30-er jaren. mohair met papier-mache gezicht, vermoedelijk Duitsland Cond.: G

G, S en O
Startprijs 250 EUR

Blauwe slaapogen, boven 4 tandjes, mooie mohairpruik lichtblond. Neusje mist verf, mist rechts de middelvinger, geleed lijf Cond.: S

Poppenservies met doos
Startprijs 30 EUR

Serviesje in doos; 1x kannetje, 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 2x kop&schotel, 2 lepeltjes. Afbeeldingen van rose rozen en blauw-grijze bloemen. Cond.: G

Poppenwagen
Resultaat: 25 EUR

Kinder poppenwagen van hout met riet eind 20e eeuw. Met kap en kussens 91x78x31cm. Cond.: G

Bähr en prosschild
Startprijs 300 EUR

Bähr en prosschild 624. Bisquit porselein, blauwe slaapogen, open mond met boven 4 tandjes, geleed lijf. Mist rechts 1 middelvinger. Nieuwe pruik. Cond.: R

3 Poppenserviesjes
Geen vanafprijs

3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.

Piano baby
Startprijs 100 EUR

Piano baby, beschadiging aan hand. Cond:R

Waspop Engels, met stolp
Startprijs 275 EUR

Waspop (waarschijnlijk montanari). Onderbenen en armen van papier-mache. Lichtblauwe glazen ogen, mohair pruik en leren schoentjes Nr. 1. L.: 29cm. In stolp.

Koppelsdorf 342
Startprijs 150 EUR

Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G

Ledikant
Resultaat: 53 EUR

Poppenledikant op wieltjes met hemel ca. 1900. Metaal met koper 60x24x42cm. Cond.: G

Jules Steiner A17
Startprijs 4.500 EUR

Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: GL.65 cm

2 Kastjes
Resultaat: 45 EUR

Twee poppenkastjes. 1 Antiek poppen beukenhouten linnenkastje ca. 1910, notengekleurd en houtwormschade 53x32x14cm.1 Antiek poppen linnenkastje Zuid Duitsland ca. 1880 van beukenhout in zeer goede sta...

Chinees A.M. 353
Startprijs 1.000 EUR

Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.

Bähr en Proschild 624
Startprijs 300 EUR

Bäehr + Pröschild Nr. 624, zitbaby met slaapogen en 2 tanden boven en oude haren pruik, grof porselein 52cm. Beschadigind op rechterwang. Cond.: R

School
Resultaat: 175 EUR

Oud poppen klaslokaal met 8 porseleinen popjes 20e eeuw. 9 Meubeltjes en diverse accessoires 98x42x35cm. Cond.: G

Slaapkamer
Resultaat: 125 EUR

Poppenslaapkamer ca. 1930 (vermoedelijk Duitsland) met 3 porseleinen popjes, 9 meubels en diverse accessoires. Waarschijnlijk origineel behang in zeer goede staat 27x59x37cm. Cond.: U

Googly, Hertel & Schwab
Startprijs 3.200 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.

2 Poppen
Startprijs 125 EUR

Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G

Piano + krukje
Resultaat: 75 EUR

Antieke poppenpiano ca. 1910 ongemerkt van zwart hout met koperbeslag. licht beschadigd 38x34,5x20cm. met zwart piano krukje Cond.: G