5-Armige kaarsenkandelaar bestaand uit een Frans eikenhouten gesneden voet ca. 1880 en een vuurvergulde 5-armige kaarsenkroon 19e eeuw. Porseleinen bordje in het midden 58xø25cm. Cond.: G
3 Delen messing. Heilig kruis (48,5x23x13,5cm.) en twee kandelaars (22,5xø10cm.) 20e eeuw. Cond.: G
Friese handgedreven aker met oren en poten in leeuwekop motief ca. 1880. Zijkant heeft een scheurtje maar is makkelijk te repareren.
Antieke kruideniersweegschaal gemerkt Salters Silvesters Patent en een koperen rechthoekige kruik (gietijzer en koper) ca. 1900 29xø17cm. en 9x19,5x26,5cm. Cond.: G
Bronzen inktstel 20e eeuw met ornamenten 22,5x12x13cm. Cond.: G
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.
Twee messing kandelaars (bronskleurig) midden 20e eeuw, naar neogotisch voorbeels 29x9x9cm. Cond.: G
Oude zwengeltelefoon ca. 1910 gemerkt JYDSK Telefon Aktieselskab 34x26x12cm. Cond.: G
3 Miniatuur doofpotjes gemaakt van roodkoper en messing 20e eeuw. 18 en 17cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse scheepvaart verrekijker van koper. vermoedelijk Engeland 61xø6cm. Cond.: G
Chinese kinderrammelaar begin 20e eeuw gemaakt uit been. Rammelaar is compleet uitgewerkt en gedecoreerd met drakenmotief. Binnen met 4 kleine balltjes waarvan er 1 kapot is ø5,6cm. Cond.: G
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.