Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ketel met theelicht
Resultaat: 20 EUR

2 Delen messing. 1x Oude theelicht 7x12,5x14cm. 1x Ketel 20e eeuw 22x21xø14cm. Cond.: U

Petroleumlamp, messing
Resultaat: 15 EUR

Oude staande messing petroleumlamp 20e eeuw 33xø15cm. Cond.: G

4 Vaasjes, snotneus, smotte
Resultaat: 15 EUR

6 Delen messing. 4x Vaasjes 2x14cm. 2x6cm. 1x Smotte 29cm. 1x Snotneus 11cm. Cond.: U

Beddepan
Startprijs 15 EUR

Oude koperen beddepan 20e eeuw 100xø32cm. Cond.: U

3 Delen koperwerk (Azië)
Startprijs 20 EUR

3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G

2 Speren, Zulu
Resultaat: 30 EUR

2 Speren, Zulu, ijzer met hout.L.125cm.

Dubbelloops pistool voorlader
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.

5 Granaat hulzen 1e w.o.
Startprijs 50 EUR

5 Diverse granaathulzen uit WO I. Drie kleinere hulzen (1x Augustus 1917, 1x Dez. 1916, 1x September 1917) 21,5xø9,5cm. 1x Grote koperen huls Dez. 1917 38,5xø9cm. 1x Grote hulz 1913 39xø12,2cm.

Russische legertank-muts
Startprijs 40 EUR

Oude zwarte Russische legertank-muts net ingebouwde speakers en microfoon met 4 polige stekker Cond.: G

2 Helmen
Startprijs 75 EUR

2 Engelse oorlogshelmen WO II. 1x Engelse witte tropenhelm met binnenwerk (waarschijnlijk genie). Aan de binnenzijde de naam van de soldaat 18x33,5x30cm. 1x Engelse soldatenhelm zinder binnenwerk 11x3...