Twee 19e eeuwse miniaturen van schuimsteen. heilige figuren in houder 6x2x4,5cm. Cond.: G
Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R
2-Delige set boeken van Bilz. "De nieuwe natuurgeneeswijze" deel I en II. Buitenkant met een Jugendstil kaft. Uitgegeven in 1923. 24x16,5x5,5cm. Cond.: R
Grote 5 armige silverplated kaarsenkandelaar 21e eeuw, geheel gemaakt in de Empire stijl 123x50x50cm. Cond.: G
Goudkleurige bokaal/vaas gemaakt van ijzer en later een goudkleur gegeven. Met kristallen vaas in het midden. Bovenop versierd met twee draakjes eind 20e eeuw 32xø10,5cm. Cond.: G
2 Windlichten eind 20e eeuw met zilverkleurig aardewerken voet en glazen kelk. 1 Glazen kelk heeft een barstje 30x17,5cm. Cond.: G
Vier wandconsoles van goudgekleurd gips 13cm. en 14cm. hoog Cond.: G
2 Rond glazen windlichten silverplated met dikke handgemaakte kaarsen. geheel staand op 3 bolpootjes 21e eeuw. 34,5xø18cm. en 33,5xø18cm. Cond.: G
Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G
Handbeschilderde Chinese lakdoos gedecoreerd met landschapsdecor en diverse vogels 1e helft 20e eeuw 7x30,5x10,5cm. Cond.: G
2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.
Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U
Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U
Kruithoorn gemaakt van een koeienhoorn met geelkoper afgezet 19e eeuw. 20cm. Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U
Koperen kruithoorn 19e eeuw en een hoornen kruihoorn 19e eeuw. 20cm. Cond.: G
Originele koperen kruithouder gesigneerd J.W. Hawksley, uitgewerkt met druivetakken 21x9x3,5cm. Cond.: G
Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G