Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Antiek petroleumlamp ca. 1910. Tin gemerkt K.D.M. Holland 57xø14cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G
6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G
Barokspiegel met putti. gegoten kunststof met lampjes 20e eeuw. 88x48x25cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G
Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G
Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G
Aziatisch houtsnijwerk midden 20e eeuw met een voorstelling van een waterbuffel die aangevallen wordt door een krokodil en 3 personen die de buffel proberen te redden 50x16cm. Cond.: G
2 Zwarte moderne 5-armige kaarsenkandelaars H.: 41cm. Cond.: G
Oud porseleinen dienblad met Zwiebelmuster motief ca. 1900. beschadigd Cond.: R
Bronzen vijzel (10xø12cm.) met stamper (18,5cm.) midden 20e eeuw. Cond.: G
2 Tinnen barok kandelaars 18e-19e eeuw (Duitsland) 24x13,5cm. Cond.: U