Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, vereeuwigde liefde 86x65cm. Cond.: U
M. van Ingen, olieverf op paneel, stilleven met kruiken en citroenen 40x50cm. Cond.: G
Omgeving Johannes Josephus Destree, olieverf op paneel, Zwitsers berglandschap met dorp 24x17cm. Cond.: G
Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, oogsttijd met paardekar en korenschoven. Prachtige kleurstelling 60x80cm. Cond.: G
Piet Kessels 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G
Brandl (waarschijnlijk J. Brandl 1877 -1963 Duitsland), olieverf op linnen, Zwitserland 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, binnenhofje met kippen 30x40cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollandse winter, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam met magere brug 60x90cm. Cond.: G