06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Etiënne
Startprijs 150 EUR

Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, jongentje met ballon 50x60cm. Cond.: U

Etiënne
Startprijs 150 EUR

Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, de clown in het rood 50x60cm. Cond.: U

Etiënne
Startprijs 150 EUR

Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, mondaine dame met zinnelijke blik in rood 50x60cm. Cond.: U

2 Riviergezichten
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Verso Maasdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, pendant riviergezicht 20x25cm. Cond.: U

Henk Roosink
Startprijs 75 EUR

Henk Roosink (Rijssen), oleievrf op paneel, Twents landschap met reebok 24x30cm. Cond.: G

Hollandse winter
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, Hollandse winter 25x20cm. Cond.: G

Duiten Bogaard
Startprijs 40 EUR

Duiten Bogaard 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende zwanen 24x30cm. Cond.: G

Hille, Duitsland
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Hille?), Duitsland begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met burcht 40x50cm. Cond.: G

Corneille, "L'arc en ciel"
Startprijs 60 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "L'arc en ciel" 60x80cm. Cond.: U

Corneille, "Loiseau blue"
Startprijs 60 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "L'oiseau Blue" 60x80cm. Cond.: U

F. Trümper
Startprijs 300 EUR

F. Trümper 12,002, olieverf op paneel, baardmannetje 25x30cm. Cond.: G

Schilderij, bospaadje
Startprijs 60 EUR

P. v.d. Broek 6-403, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G

F. Trümper, boomklever
Startprijs 300 EUR

Roosink
Startprijs 600 EUR

J. Klinkert, stilleven
Startprijs 50 EUR

E. Rabbers, koeien in stal
Startprijs 300 EUR

E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in stal 24,5x34cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Resultaat: 5.850 EUR

A. Verhoesen
Startprijs 2.750 EUR

L. Prick van Wely
Startprijs 70 EUR

18e-19e eeuw, edelman
Startprijs 635 EUR

J. de Coninck, bloemen
Startprijs 140 EUR

J. de Coninck 1e helft 20e eeuw (vermoedelijk België), olieverf op linnen, aardewerken vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: U