06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Cornelis de Bruin
Resultaat: 273 EUR

James Webb
Resultaat: 40 EUR

Van der Bilt
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, T. Winston
Startprijs 25 EUR

T. Winston 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 40x50cm. Cond.: U

J. Schipper
Startprijs 80 EUR

J. Schipper ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met kip 30x40cm. Cond.: G

Gesigneerd Ant. Beek
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd Ant. Beek, olieverf op paneel, schuur bij avond 39x21cm. Cond.: G

H. Faber 1919
Startprijs 60 EUR

H. Faber 1919, olieverf op linnen, bospad met figuren 40x50cm. Cond.: G

Stefani, Veere
Startprijs 200 EUR

P. Stefani, olieverf op paneel, Camp Veere 12,5x18cm. Cond.: G

Tara, vrouwelijk naakt
Startprijs 10 EUR

Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G

C. Brandenburg, ets
Resultaat: 15 EUR

Malie Baehr
Startprijs 125 EUR

Malie Baehr 1993, acryl op papier, twee heren in schommelstoel 40x32cm. Cond.: G

Hoe Jager
Startprijs 125 EUR

Hoe Jager 20e eeuw, olieverf op paneel, zittende vrouw op bank 51x72cm.

Frances
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Frances 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Diggelen
Startprijs 250 EUR

C.A.V. van Diggelen, olieverf op linnen, paardengespan met boer 39x50cm. Cond.: G

Vossenjacht
Startprijs 300 EUR

Landkaart Gelderland
Startprijs 30 EUR

Pendant H. Koolen
Startprijs 40 EUR

2x H. Koolen (50-er jaren), olieverf op linnen, stadsgezicht 24x30cm. Cond.: U

2 Prenten
Resultaat: 70 EUR

H. v. Dongen
Resultaat: 60 EUR

H. van Dongen, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U

L. Hasen
Startprijs 100 EUR

L. Hasen, Hollandse school, olieverf op linnen, havengezicht 40x50cm.

J. Balance
Startprijs 100 EUR

J. Balance, Franse school, olieverf op paneel, meisje in rozentuin 50x60cm. Cond.: G

De Booy, Rotterdam
Startprijs 100 EUR

J. de Booy 1941, olieverf op paneel, Leuvehaven Rotterdam 60x33cm. Cond.: G

Naar Vertin
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd Hollandse school (naar Vertin), olieverf op paneel, stadsgezicht 30x40cm. Cond.: U

Stilleven
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, fruitstilleven 50x60. Cond.: U