Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Piet van Wijngaerdt
Startprijs 800 EUR

Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op linnen, stilleven met dahlia's 60x60cm. Cond.: G

H. Haerkell, jongensportret
Startprijs 30 EUR

H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G

Landkaart Gelderland
Resultaat: 100 EUR

Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G

Pinot, naakt
Startprijs 1.200 EUR

Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U

Litho
Resultaat: 20 EUR

J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.

Onduidelijk gesigneerd, damesportret ca. 1900
Startprijs 575 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Emile ........), olieverf op doek, damesportret ca. 1900 (beschadigingen) 72x130cm. Cond.: G

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U

Fedor van Kregten
Startprijs 1.200 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, Maria met kind
Startprijs 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 44x60cm. Cond.: R

2 Aquarellen
Geen vanafprijs

2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.

Del Campo, molen
Resultaat: 350 EUR

F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G

Schilderij, naar Gabriël
Resultaat: 35 EUR

Naar Gabriël 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x30cm. Cond.: G

C.E. Ahrendts
Startprijs 2.250 EUR

Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G

Toon Hermans
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U

Evert Moll
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd Evert Moll, olieverf op paneel, driemaster in Rotterdamse haven 24,5x19cm. Cond.: G

R. van Dyck, Hollands havengezicht
Resultaat: 100 EUR

R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U

Schilderij, schapen
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Startprijs 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

Tekening H.K.
Startprijs 35 EUR

Monogram H.K. 81, tekening op papier, standsgezicht 13,5x18cm. Cond.: G

R. Habraken, koeien
Resultaat: 350 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U

R. Habraken, man op motor
Startprijs 275 EUR

Ronald Habraken, gemengde techniek (foto met acrylverf), motorrijder in Amsterdam 140x100cm. Cond.: U

Gesigneerd Gabriël, moeder met kind
Startprijs 50 EUR

Gesigneerd Gabriël begin 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met kind 40x50cm. Cond.: G

R. Habraken, Donald Duck
Startprijs 175 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U