Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Merleen Deurvorst
Startprijs 300 EUR

Merleen Deurvorst 2007 (geb. 1945), acryl op linnen, moderne compositie 100x100cm. Cond.: G

Merleen Deurvorst
Startprijs 300 EUR

Merleen Deurvorst 2007 (geb. 1945), acryl op linnen, moderne compositie 100x100cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 15 EUR

Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.

Hans Peter Nagtegaal, vereeuwigde liefde
Startprijs 150 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, vereeuwigde liefde 86x65cm. Cond.: U

M. van Ingen, stilleven
Startprijs 60 EUR

M. van Ingen, olieverf op paneel, stilleven met kruiken en citroenen 40x50cm. Cond.: G

J. Surie
Startprijs 400 EUR

Gesigneerd Jacoba Surie (UV lamp getest), olieverf op linnen, stilleven met keramiek 50x60cm. Cond.: G

Pieter de Regt, winterlandschap
Startprijs 600 EUR

Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U

Omgeving Destree
Startprijs 275 EUR

Omgeving Johannes Josephus Destree, olieverf op paneel, Zwitsers berglandschap met dorp 24x17cm. Cond.: G

Hans Peter Nagtegaal, tribute to Rafaello
Startprijs 120 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, Tribute to Rafaello 66x84cm. Cond.: U

G.J. van Overbeek, oogsttijd
Startprijs 900 EUR

Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, oogsttijd met paardekar en korenschoven. Prachtige kleurstelling 60x80cm. Cond.: G

Louis Boermeester
Startprijs 500 EUR

Louis Boermeester (1908 Amsterdam), pastel op papier, vechtende Romeinen 38x27cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

J. Lansaat, heidegezicht
Startprijs 40 EUR

J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Piet Kessels
Resultaat: 50 EUR

Piet Kessels 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G

B. Beueninck
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd B. Bueninck (Misschien Bernardus Bueninck 1864 - 1933), olieverf op linnen, landschap met boerderij en schapen 100x80cm. Cond.: U

Brandl, Zwitserland
Startprijs 300 EUR

Brandl (waarschijnlijk J. Brandl 1877 -1963 Duitsland), olieverf op linnen, Zwitserland 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, binnenplaats met kippen
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, binnenhofje met kippen 30x40cm. Cond.: U

J. van Essen
Startprijs 250 EUR

Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), gemengde techniek op papier, boerderij met kippen en boerin 16x30cm. Cond.: G

Corneille, litho
Startprijs 900 EUR

Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G

Gesigneerd Vertin, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G

Winterlandschap in lijst
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Hollandse winter, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U

Ets
Resultaat: 24 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Startprijs 500 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam met magere brug 60x90cm. Cond.: G

2 Gekleurde prenten
Resultaat: 190 EUR

Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G