Antieke Japanse bronzen wijsheer met cloisonné. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.
Twee delen Japans porselein. 1x Kakiemon schotel + bodemmerk. 1x Kom in Wanli-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers. Grootse bord is gelijmd, de andere twee hebben haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met binnenin een cup met floraal/geisha in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen geëmailleerde knobbelvazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuws. Familie Verte + Familie Rose decor. Enkele met bodemmerk. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Kopje met coulissen/vogel/floraal decor, afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. En twee schotels met floraal decor, chips, afmeting: Ø 9,5 cm. I...
Set 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels met landschap/pagode decor. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Eén kopje haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Beide schotels...
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Japans/Chinees brons. Rituele schenkkan met vogel/slang/krab/salamander decor. En een vierkante vaas met draken + bodemmerk. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Dertien antieke Japanse schotels. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, beschadigd. Bodemmerken. Vijf schotels, gaaf. Acht schotels, chips/haarlijn of restauratie. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. In matig/rede...
Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Lot van zeven antieke Japanse/Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels met tuin/libelle decor. Met bodemmerk. Twee soorten. Afmeting: 10 - Ø 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung + Familie Rose. Eén Familie Rose bord haarlijn. Eén Familie Rose bord chip. En één groot bord heeft chips (Queng Lung). Afmeting: Ø 19,5 ...
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas met cloisonné florale decors + zeepaarden. Gu vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Familie Verte/goud/tuin decor. Gecontourneerde omranding. Enkele chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.