Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
111 Resultaten
Kavel: 6052

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 6019

Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6036

18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6067

Lot mangaan tegels (80x)

Resultaat: 1.300 EUR

Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 6056

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 6045

18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 6025

18e Eeuwse apothekerspot 1746

Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6071

Lot antieke witjes (60x)

Resultaat: 800 EUR

Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6003

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.


Kavel: 6035

5-Delig Delfts kaststel

Resultaat: 750 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6137

Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.

Resultaat: 750 EUR

Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6001

18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot 'Apostolorum'. Bodemmerk een ster. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 6169

Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat: 700 EUR

Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.


Kavel: 6026

18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6051

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

Resultaat: 650 EUR

Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.

Resultaat: 600 EUR

Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6068

Lot antieke tegels (30x)

Resultaat: 600 EUR

Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6040

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6069

Lot antieke tegels (35x)

Resultaat: 550 EUR

Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6102

Antieke Duitse Meissen (klok)console, 1880

Resultaat: 550 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6156

17e - 18e Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm.

Resultaat: 550 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met pauw in tuin decor. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: H 35 x Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6004

Grenzhausen bloempot op zuil, 1890

Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Duitse Grenzhausen steengoed bloempot op zuil. Neo renaissance, historisme. Gemerkt + nummer. Circa 1890. Afmeting: 123 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6000

18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.

Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse Fayence tabakspot met opschrift Havana en floraal decor. Met bodemmerk van Duyn. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.