Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
204 Resultaten
Kavel: 1018

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...


Kavel: 1001

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Adriaan Lubbers, Noord Hollands polderdorp

Resultaat: 1.400 EUR

Adriaan Lubbers, 1942. 1892 - 1954. Noord Hollands polderdorp. Verso etiket Simonis-Buunk Ede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 92 cm. In goede staat.


Kavel: 1142

Paul Dom, Zomers stadsgezicht Valauris (F)

Resultaat: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Zomers stadsgezicht Valauris (Frankrijk) met kerk, moeder en kind op bank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.


Kavel: 1164

Paul Dom, Twee meisjes in interieur

Resultaat: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

Resultaat: 1.100 EUR

Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1066

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat: 1.100 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar

Resultaat: 950 EUR

P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Aris Knikker, Punter op meer

Resultaat: 900 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1054

Portret Santa Rosa de Lima

Resultaat: 850 EUR

Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1195

P. Landkroon, Hollands havengezicht

Resultaat: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1348

Albertus Verhoesen, Koeien in weide

Resultaat: 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat


Kavel: 1005

Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Paul Dom, Arabische dansende vrouwen met dikke heer

Resultaat: 700 EUR

Paul Dom. 1953. 1885 - 1978. Voorstelling Arabische dansende vrouwen met dikke heer. Olieverf op board. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1075

W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

Resultaat: 700 EUR

Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1143

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs met terras, Citroën en figuren

Resultaat: 700 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met terras, Citroën en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Jules Montigny, Paardenspan op landweg

Resultaat: 650 EUR

Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

W. Lorenz, Reeëen in landschap

Resultaat: 650 EUR

Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Erwin Günter, Schepen langs de kust

Resultaat: 600 EUR

Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden

Resultaat: 600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat: 600 EUR

Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1145

Paul Dom, Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio

Resultaat: 600 EUR

Paul Dom. 1932. 1885 - 1978. Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1163

Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld

Resultaat: 550 EUR

Paul Dom. 1914. 1885 - 1978. De schilder Paul Dom schildert stilleven in spiegelbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.