Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
1657 Resultaten
Kavel: 4503

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7420

Chinese vaas, H 29,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6052

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7025

Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat: 2.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7219

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7059

Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7133

Chinese dekselpot, H 19 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7012

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

Resultaat: 2.000 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...


Kavel: 7022

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7078

18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7121

Stel zeldzame Chinese Kang Xi vazen, H 26,5 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met oren, ringen en bodemmerk. Met een decor van geisha's/bloempotten. Bovenhals professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In ...


Kavel: 7345

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...


Kavel: 6019

Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7715

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.


Kavel: 7427

Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3513

Engelse Bracket klok, H 42 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...


Kavel: 7006

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

Resultaat: 1.700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7157

Aparte Chinese vaas, H 35,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

19e Eeuwse aparte Chinees porseleinen vaas met groen glazuur.Tuin/vogel/kylin koppen decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7320

Chinese vaas, H 32 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 7332

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7539

Grote Chinese vaas met draken decor, H 52 x Ø 36 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Hals beschadigd. Afmeting: H 52 x Ø 36 cm. In matige staat.


Kavel: 3

Twee zilveren kandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...